درباره سازه پاسارگاد

مشارکت و همکاری در آبادانی و توسعه کشور عزیزمان ایران افتخاریست که شرکت سپیدار سازه پاسارگاد (SP-Group) نیز بر آن می بالد.

گروه سپیدارسازه پاسارگاد SP با هدف تولید و ایجاد ارزش آفرینی از طریق تولید محصولات با کیفیت توسط به روزترین فناوری های موجود در صنعت شیمیایی ساختمان و افزودنی های بتن ، با رعایت تمامی جوانب زیست محیطی و استانداردهای ملی فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت با بکارگیری نیروهای متخصص اعم از مهندسین ، نخبگان دانشگاه های مطرح کشور و نیروهای دانش بنیان توانسته است محصولاتی با کیفیت برتر در صنعت شیمیایی ساختمان به ارمغان آورد.

شرکت سپیدار سازه پاسارگاد با ارائه بهره گیری از نرم افزارهای مدرن مدل سازی و با ارائه بهترین خدمات آزمایشگاهی در بالاترین سطح بین المللی، جهت جلب رضایت مصرف کنندگان، امکان طراحی و تولید مواد شیمیایی اختصاصی با فرمولاسیون های خاص و منحصر به فرد را در مدت زمان بسیار کوتاه دارد. همچنین اعزام نیروهای متخصص و با تجربه به محل پروژه برای پاسخگویی سریع به نیاز مشتریان جزء خدمات گروه SP می باشد. 

تجهیز کارخانه گروه سپیدار سازه پاسارگاد واقع در شهرک صنعتی اشتهارد به مدرن ترین دستگاه ها و همچنین رابطه نزدیک کاری با شرکت های معتبر و بزرگ تولید کننده بین المللی امکان ارائه محصولات مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا را برای ما فراهم نموده که امید داریم با خدمات گسترده مشاوره ای بتوانیم قدمی موثر در صنعت ساخت و ساز کشور برداریم.